Lektoři

Radek Ahne

Radek Ahne

porotce soutěží Miss

Radek Ahne je jednatelem společnosti České modelky s.r.o. a jako známá osobnost, se aktivně podílí jako porotce v soutěžích krásy Miss jak v soutěžích regionálních, celostátních, tak získal i cenné zkušenosti v porotě na světové soutěži. Aktivně se zúčastnil v porotě soutěží Miss např. Miss World & Europe junior, Miss Hané, Miss Bratislavy, Miss Slovenské republiky středních škol, Miss Olomouckého kraje, Miss Znojmo Open, Miss Vyškov, Podhostýnská Miss Open a mnoho dalších.

Martin Frajt

Martin Frajt

módní fotograf

Martin Frajt je absolvent Uměleckoprůmyslové školy a působí jako módní fotograf s dvacetiletou praxí v oblasti fotografie. Mimo jiné se také věnuje herectví. Účinkoval ve filmech jako jsou např.: 2011 - Total Detox, 2008 - Někdo tam dole mě má rád, 1976 - Panenka z vltavské tůně (TV film).

Josef Hrazdíra

Josef Hrazdíra

módní choreograf

Josef Hrazdíra se již řadu let věnuje choreografii v rámci soutěží Miss, ale také módních přehlídek na mezinárodních veletrzích jako jsou např. Miss Příbramska, World of Expo Beauty, Interbeauty, Sport Prague a dalších...

Kateřina Balušková

Kateřina Balušková

finalistka soutěže Česká Miss 2015

Kateřina Balušková se stala finalistkou celostátní soutěže Česká Miss 2015. Má bohaté zkušenosti jako modelka na módních přehlídkách, ale i jako fotomodelka.

Denis Kokot

Denis Kokot

video kameraman, fotograf

Denis Kokot je původem z Ruska. S kamerou pracuje profesionálně od roku 2009. Podílel se na velkých projektech a natáčel například s: Jaromírem Jágrem, Benem Cristovalem, Veronika Žilkovou a dalšími. Důležité je jak on sám říká natáčet "Bez stresu a v klidném prostředí".