Lektoři

Radek Ahne

Radek Ahne

porotce soutěží Miss

Radek Ahne je jednatelem společnosti České modelky s.r.o. a jako známá osobnost, se aktivně podílí jako porotce v soutěžích krásy Miss jak v soutěžích regionálních, celostátních, tak získal i cenné zkušenosti v porotě na světové soutěži. Aktivně se zúčastnil v porotě soutěží Miss např. Miss World & Europe junior, Miss Hané, Miss Bratislavy, Miss Slovenské republiky středních škol, Miss Olomouckého kraje, Miss Znojmo Open, Miss Vyškov, Podhostýnská Miss Open a mnoho dalších.

Martin Frajt

Martin Frajt

módní fotograf

Martin Frajt je absolvent Uměleckoprůmyslové školy a působí jako módní fotograf s dvacetiletou praxí v oblasti fotografie. Mimo jiné se také věnuje herectví. Účinkoval ve filmech jako jsou např.: 2011 - Total Detox, 2008 - Někdo tam dole mě má rád, 1976 - Panenka z vltavské tůně (TV film).

Josef Hrazdíra

Josef Hrazdíra

módní choreograf

Josef Hrazdíra se již řadu let věnuje choreografii v rámci soutěží Miss, ale také módních přehlídek na mezinárodních veletrzích jako jsou např. Miss Příbramska, World of Expo Beauty, Interbeauty, Sport Prague a dalších...

Kateřina Balušková

Kateřina Balušková

finalistka soutěže Česká Miss 2015

Kateřina Balušková se stala finalistkou celostátní soutěže Česká Miss 2015. Má bohaté zkušenosti jako modelka na módních přehlídkách, ale i jako fotomodelka.

Denis Kokot

Denis Kokot

video kameraman, fotograf

Denis Kokot je původem z Ruska. S kamerou pracuje profesionálně od roku 2009. Podílel se na velkých projektech a natáčel například s: Jaromírem Jágrem, Benem Cristovalem, Veronika Žilkovou a dalšími. Důležité je jak on sám říká natáčet "Bez stresu a v klidném prostředí".

Jan Wasserbauer

Jan Wasserbauer

módní fotograf

Jan Wasserbauer’s international career spans continents and disciplines offering you a profusion of talents.

This Prague-born photographer and creative designer has lived, worked and published in Europe, Asia and North America bringing him uniquely human approach to elucidating the person inside the body.

Always professional, Jan excels in portraiture, fine art, travel & tourism, often serves as Creative Director in corporate communications and advertising and further devotes himself to adventurous photographic styles of fashion, underwater & documentary.