Jak spolupráce funguje?


 • 1

  Zaregistrujete se jako lektor ZDARMA

  Ihned po registraci můžete Váš profil editovat. V případě více lektorů k jednomu kurzu se musí každý lektor zaregistrovat zvlášť. Každý nový profil lektora, musíme schválit. Schválení je obvykle do 48 hodin. Po schválení profilu můžete přidat kurz.
 • 2

  Přidáte nabídku vašeho kurzu

  Přidáte nabídku vašeho kurzu. Nabídka musí obsahovat: název kurzu, popis kurzu, cenu kurzu, místo konání, kapacitu kurzu tj. počet účastníků, kteří se mohou zúčastnit kurzu najednou. Každý nový kurz, musíme schválit. Cena kurzu bude navýšena o naši 15% provizi.
 • 3

  Přidání termínů kurzů

  Jakmile bude Váš kurz schválen, můžete přidávat termíny kurzů. V administraci pak můžete sledovat počet přihlášených na konkrétní termíny vašeho kurzu.
 • 4

  Zveřejnění nového kurzu

  Po vložení termínů, se automaticky Váš kurz začně zobrazovat a bude propagován na webu Modelingovekurzy.eu. Objednávky Vám budou chodit na email. Po úspěšné realizaci kurzu Vám přijde platba na Váš bankovní účet.
 • 5

  Vyúčtování probíhá 1× měsíčně

  Vyúčtování probíhá 1× měsíčně vždy na konci daného měsíce. Na základě toho, že zájemci o kurzy služby využijí, naši provizi odečteme automaticky z ceny kurzu a Vy nám tak vystavíte následně fakturu za uskutečněné kurzy za Vaše ceny.